Akademia Przyszłości pomaga dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji i w obliczu codziennych życiowych zmagań oraz szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Dzięki systemowi motywatorów zmiany, podopieczni zyskują odwagę, by z pełnym przekonaniem dokończyć zdanie „Jak dorosnę, zostanę…”. Inicjatywa uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzieci poznają swoje silne strony i wzmacniają pewność siebie, osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte i szczęśliwe.

Od 2014 roku strategicznym partnerem charytatywnym Akademii jest TK Maxx.

W tym roku, by pomóc dzieciom objętym programem, TK Maxx połączył siły z z Zuzanną Wachowiak i Blanką Jordan, projektantkami BIZUU. W efekcie, powstała unikatowa kolekcja stylowych bandanek oraz przypinek inspirowanych motywem bohaterskości, ponieważ bohaterami są zarówno dzieci, które wspólnie z Akademią przezwyciężają swoje problemy, jak i ci, którzy im codziennie pomagają.

Dochód ze sprzedaży limitowanej kolekcji zostanie w całości przekazany na rzecz podopiecznych Akademii Przyszłości. Kupione gadżety będą idealnym dodatkiem, który uzupełni stylizacje. Przypinki w kształcie gwiazdek i serduszek, które kolorami nawiązują do kostiumów superbohaterów, urozmaicą klasyczne elementy garderoby, takie jak dżinsowe kurtki czy torebki, a bandanki noszone na wiele sposobów (jako opaska do włosów, na szyi, a także pasek do spodni) doskonale sprawdzą się w letnich stylizacjach zarówno dzieci, jak i dorosłych! :)

Bandanki kosztują 12,99 zł., a przypinki 4,99 zł. i są dostępne we wszystkich sklepach TK Maxx do wyczerpania zapasów. Natomiast między 15 maja, a 3 czerwca będzie prowadzona zbiórka funduszy na rzecz Akademii. Przy wszystkich kasach TK Maxx znajdą się specjalne puszki, w których można zostawić datek dla podopiecznych programu. Dodatkowo, w weekend 2-3 czerwca we wszystkich sklepach TK Maxx w Polsce odbywać się będą specjalne atrakcje dla dzieci.

Mam nadzieję, że spotkamy się w TK Maxx, by wspólnie wesprzeć Akademię Przyszłości i jej dzieciaki!

To naprawdę tak niewiele, a można zdziałać tak dużo!